E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Trendy & Nowości

NOWOŚĆ! Czekoladki Dotinki

NOWOŚĆ! Czekoladki Dotinki

Po długich przygotowaniach prezentujemy naszą nowość - czekoladki w saszetkach 50g i to aż w 5 pysznych smakach! 

Czekoladki Dotinki Doti to najpopularniejsze smaki owoców i orzechów w czekoladzie z naszej oferty. Pełne smaku, w eleganckich, niewielkich opakowaniach doskonale się prezentują, a dzięki smakowitej ilustracji pozwolą z daleka rozpoznać, jaka czekoladka kryje się w środku.

W nowych Dotinkach zmieniliśmy nie tylko gramaturę. Wprowadziliśmy wyraziste kolory, które pomogą nam wyrazić ogrom uczuć, które budzą nasze czekoladki! Pierwszy raz pokazujemy też nowe, odświeżone logo firmowe. Mamy nadzieję, że ciepło je przyjmiecie!

Czego nie zmienialiśmy?

Nie zmieniliśmy naszego pysznego smaku, który znacie dobrze z naszych klasycznych białych saszetek. Nie zmieniliśmy też naszego podejścia do produkcji czekoladek – każdą partię traktujemy szczególnie i dokładamy wszelkich starań, by delektowanie się nimi sprawiało Wam ogromną przyjemność.

Tak samo jak zawsze dbamy o jakość produktu i o to, by dzielić się z wami dobrymi emocjami. Dokładamy starań, by czekoladki miały zawsze prosty skład i nie zawierały niepotrzebnych dodatków. Oczywiście w naszych nowych czekoladkach nie znajdziecie glutenu ani oleju palmowego.

 

Teraz, kiedy potrzebujesz małej słodkiej przekąski, ale nie chcesz rezygnować ze smaku i jakości – saszetka Dotinka Doti będzie pod ręką! Możesz zjeść ją od razu lub podzielić się z przyjacielem.  Możesz ją także podarować jako słodki mini upominek!

Czekoladowe Dotinki to również produkt dla zabieganych, którzy szukają chwili zapomnienia w codziennym pędzie. Niewielką saszetkę łatwo zapakować do torebki i zabrać ze sobą, by cieszyć się ulubionym smakiem w dowolnej chwili.

Wierzymy, że przekąski, które spożywamy w ciągu dnia, mogą być nie tylko szybkim źródłem energii, ale również prawdziwą mini ucztą. W nowej mini saszetce znajdują się 2 rekomendowane porcje smakołyku – idealne dla Ciebie lub do podzielenia się. W sam raz na raz!

W linii Dotinek oferujemy 5 przepysznych smaków - 3 owocowe i 2 migdałowe: wiśnia i skórka pomarańczowa w czekoladzie deserowej, banan w czekoladzie mlecznej, migdały w białej czekoladzie z cynamonem oraz migdały w mlecznej czekoladzie.

Czekoladowe Dotinki to dopiero początek zmian i nowości. Będą one nam towarzyszyć przez cały rok, który jest dla nas rokiem szczególnym. Właśnie w 2021 roku obchodzimy nasze 30. urodziny! Z tej okazji pokażemy Wam wkrótce kolejne nowości.

Koniec z przypadkowymi zakupami na uzupełnienie poziomu cukru! Wypatrujcie Doti na półkach sklepowych!

08 April 2021
Facebook Google+ Linkedin Twitter