E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Świat Doti

SKLEP DOTI MA JUŻ ROK!

SKLEP DOTI MA JUŻ ROK!

Oto krótka historia przyspieszonej inauguracji naszego sklepu on-line

Pandemia i zeszłoroczny lockdown zaskoczyły nas - jak wielu innych. Z dnia na dzień urwały się telefony, odbiorcy wstrzymali zakupy. Zamknięto część sklepów.

Fani naszych czekoladek jednak o nas nie zapomnieli i szczególnie wtedy, gdy nie mogli wychodzić z domów, szukali każdej okazji do uśmiechu i radości. Zapasy papieru toaletowego i makaronu to przecież nie wszystko – do przetrwania potrzebne jest jeszcze coś słodkiego!

Od pewnego czasu planowaliśmy otwarcie sklepu internetowego i prowadziliśmy prace w tym kierunku. Chcieliśmy zrobić to od nowego sezonu, ale pandemia zweryfikowała i znacznie przyspieszyła nasze plany.

W ciągu zaledwie dwóch tygodni dokończyliśmy wersję testową sklepu, wprowadziliśmy pierwsze produkty, uruchomiliśmy niezbędne usługi pozwalające na sprawną obsługę i… skoczyliśmy na głęboką wodę!

Trzeba przyznać, że łatwo nie było… Same przygotowania do uruchomienia sklepu odbywały się w ekstremalnym tempie. Nie mogliśmy się spotkać osobiście. Większość kwestii omawialiśmy przez email i telefon, wspólnie ustalaliśmy zakres oferty, produkty, które będziemy promować w pierwszej kolejności, strategię promocyjną, oprawę graficzną. Rozwiązywaliśmy problemy techniczne i uczyliśmy się mnóstwa nowych rzeczy. I wszystko to w towarzystwie niecierpliwych i znudzonych dzieci, które zupełnie nie były zainteresowane zdalną nauką i również próbowały odnaleźć się w nowej dla nich sytuacji.

Testowaliśmy „na własnej skórze”, czy wszystko działa jak należy – pierwsze zamówienie złożyła właścicielka DOTI Dorota Mroczkowska na czekoladki z dostawą do swojej ukochanej Teściowej mieszkającej w innym mieście.

W efekcie w kwietniu 2020 mogliśmy ogłosić światu wiadomość, że nasz sklep jest, działa i czekamy na to, żeby móc osłodzić Wam ten dziwny czas zamknięcia i izolacji!

Biorąc pod uwagę akcję #zostanwdomu stworzyliśmy zupełnie nowy produkt, który dostępny jest tylko w sklepie on-line: Duże Paczki 500g – zapas na dłużej. W prostej foliowej torebce oferujemy najlepsze smaki w ilości, która zadowoli największego smakosza. Łatwiej znieść izolację w domu, kiedy ma się w szafce taki zapas energii – i to w tylu rodzajach!

Oczywiście w naszym sklepie znajdują się także produkty idealne na prezent takie jak słodkie tercety – super alternatywa dla tradycyjnej bombonierki – kilka kliknięć wystarczy, żeby zamówić prezent z dostawą do ukochanej osoby, z którą ze względu pandemii nie możemy spotkać się osobiście!

W początkowym okresie w sklepie umieściliśmy tylko najpopularniejsze produkty, z czasem jednak dodawaliśmy nowe asortymenty i nowe opakowania, również te okazjonalne i z serii limitowanych. Obecnie jest ich około 70 i jest w czym wybierać. W każdym miesiącu wybrane smaki są dostępne w specjalnych promocyjnych cenach.

Ten projekt lekko wywrócił nasz słodki świat do góry nogami, ale dzisiaj nie wyobrażamy sobie życia bez naszego (i Waszego) sklepu! Nawet nie wiecie, ile radości dostarcza nam każde zamówienie i Wasze miłe słowa! Dziękujemy wam za ten miniony rok! I oczywiście zapraszamy całodobowo na czekoladowe zakupy.

16 April 2021
Facebook Google+ Linkedin Twitter