E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Świat Doti

SIEMA! DOTI GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ

SIEMA! DOTI GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ

Jak co roku z wielką przyjemnością jako Manufaktura Doti graliśmy kolejny raz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Finał z głową - to hasło przewodnie.  Fundacja WOŚP będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Z okazji 29. Finału z całego serca wsparliśmy nasz lokalny sztab w Smolcu, przekazując na loterię fantową nasze czekoladki w torebkach z zawieszką w wielu smakach. Z pewnego źródła wiemy, że niektórzy uczestnicy tej loterii „grali” do skutku ;), czyli do wyciągnięcia losu uprawniającego do odbioru naszych słodkości. Ponadto na lokalnej licytacji on-line zakupiony został też cały zestaw naszych czekoladek, który jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej bombonierki.

 

Aby umożliwić wszystkim chętnym zakup owoców i orzechów w czekoladzie w formie zestawów prezentowych, przeznaczyliśmy na licytacje na rzecz WOŚP kilkanaście pudełek z okienkiem z czekoladkami DOTI.

Dzięki hojności Licytujących, którzy zakupili nasze słodycze, udało się dołożyć na konto WOŚP w ramach 29. Finału aż 1994,50zł !

Wszystkim, którzy mają serca otwarte na pomoc i wsparli WOŚP w tegorocznym Finale bardzo dziękujemy!

Za rok zagramy ponownie i tak do końca świata i o jeden dzień dłużej!

09 February 2021
Facebook Google+ Linkedin Twitter