E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Świat Doti

Kwiatki czy Czekoladki – jaki prezent na Dzień Matki ?

Kwiatki czy Czekoladki – jaki prezent  na Dzień Matki ?

W Doti pamiętamy o Mamach. Nie tylko od święta, ale też na co dzień. Ostatni rok szczególnie pokazał nam, jak trudno czasami być mamą i zachować zimną krew przez cały czas. Dlatego teraz, kiedy zbliża się ich Święto, chcielibyśmy wszystkim Mamom podziękować za cierpliwość i siłę, które dają nam każdego dnia.

Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Matki wielu z nas będzie mogło już świętować osobiście. Osobiście złożymy życzenia i spędzimy czas razem. Off-line.

Z pewnych źródeł wiemy, że Mamy lubią być rozpieszczane. Nawet te najbardziej zapracowane i zabiegane potrzebują chwil, które będą tylko dla nich. Jeśli Twoja Mama ceni dobrą jakość, smak prawdziwych owoców i czekolady albo aromat kawy i orzechów – z pewnością w Doti znajdziesz dla niej super prezent.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiedź na potrzeby Mamy - smaki tradycyjne, innowacyjne i osładzające każdą chwilę.

W Doti znajdziesz prezenty na Dzień Matki zarówno dla młodych matek, jak i dojrzałych życiowo Mam. Mamy czekoladki dla Mamy, która lubi słodkie smakołyki, jak i dla Mamy, która szuka produktów ekologicznych lub wegańskich. Mamy czekoladę gorzką, deserową, mleczną i białą. Mamy owoce popularne takie jak wiśnie i śliwki, ale przygotowaliśmy również niespodzianki, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Niezwykłości takie jak rabarbar, czarna porzeczka, aronia w czekoladzie deserowej? Twój prezent na długo pozostanie Mamie w pamięci!

Twoja Mama woli orzechy? Bez problemu znajdziesz u nas wybór pysznie chrupiących, świeżo uprażonych orzechów lub migdałów skąpanych w aksamitnej czekoladzie i przyprawionych dodatkiem cynamonu, kawy lub nawet szczyptą chili.

Jeśli wciąż nie zdecydowałeś się, jak podziękować Mamie za jej oddanie, zajrzyj do naszego sklepu do zakładki Dzień Matki – wybraliśmy tam dla Ciebie popularne smaki szczególnie polecane dla Mamy.

W sklepie internetowym Doti znajdziesz też duży wybór oryginalnych czekoladowych słodkości, zarówno w postaci drobnych upominków jak i całych gotowych zestawów prezentowych.

Jeśli zastanawiasz się, co kupić na Dzień Mamy – czekoladki Doti są najlepszą odpowiedzią! 

13 May 2021
Facebook Google+ Linkedin Twitter