E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Świat Doti

Kolejne targi za nami

Kolejne targi za nami

W dniach 12-14 października 2018 r. odbyły się XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - najważniejsze i największe wydarzenie branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Na naszym regionalnym stoisku można było skosztować niezwykłych pyszności z Dolnego Śląska: koziego sera z czarnym bzem (od Serów Łomnickich), zdrowych kiszonek od Sznajdera, miodu leśnego spod masywu Śnieżnika od Hello Yellow, no i oczywiście orzechów nerkowca BIO w czekoladzie gorzkiej z naszej Manufaktury.

Nasze BIO nerkowce posmakowały przedstawicielom branży kosmetycznej z firmy PIXIE COSMETICS z Nadolic Wielkich, którzy oferują naturalne, mineralne kosmetyki- w tym podkład mineralny ze złotem oraz bronzer mineralny w idealnym do każdego koloru cery odcieniu.

Podczas Targów miałyśmy okazję skosztować także wyśmienitego kremu z dyni z makaronem gryczanym oraz kremu z kukurydzy z makaronem z czerwonej soczewicy od słynącej ze znakomitych makaronów marki Bartolini.

Do zobaczenia za rok!

Joanna Baraniak

22 October 2018
Facebook Google+ Linkedin Twitter