E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Świat Doti

DOTI - czekoladki na prezent

DOTI - czekoladki na prezent

Czekoladki na prezent ? Najlepsze jest Doti…  

Podobno najlepsze prezenty to takie, które chcesz zatrzymać dla siebie. Coś w tym jest, bo jeżeli coś mi się podoba albo świetnie smakuje, to chętnie kupuję na prezent. Z drugiej strony jednak nie kupię mężowi kolorowych skarpetek ani kwiecistej koszuli bo wiem, że tego nie włoży. Bardzo bezpieczne i zawsze na czasie jest obdarowywanie voucherami, bonami czy zaproszeniami – ale to takie bezosobowe…  
Moim Skórka-pomarańczowa-w-czekoladzie-prezent-czekoladki-Dotizdaniem jednym z najlepszych prezentów są czekoladki. Pamiętam, że wiekowa ciocia Fesia mojej przyjaciółki, jeszcze w czasach naszego dzieciństwa, miała dochodzącego narzeczonego, który zawsze na randki przynosił jej kwiatki i czekoladki. W Niemczech, czy we Francji nie idzie się w gości bez czekoladek. Też się tego uczymy i coraz częściej gospodarzom wręczamy wino czy coś słodkiego - i tu jest miejsce dla Doti.

A jak wybrać czekoladki Doti na prezent?  

Ja sobie z tym świetnie radzę. Doskonale znam upodobania mojej rodziny i przyjaciół. Marzena lubi orzechy laskowe w czekoladzie deserowej, Ewa figi w czekoladzie, Janek skórkę pomarańczową w czekoladzie, a Agatka migdały w białej czekoladzie z cynamonem. Właściwie wystarczy mi ta wiedza i czekoladowe prezenty na różne okazje mam już z głowy. Od wielu lat dostają to samo z pewnymi modyfikacjami i wcale im się nie nudzi.

Słodki-prezent-pod-Choinkę-orzechy-laskowe-w-czekoladzie-mlecznej-z-kawą-z-Doti

Żeby poznać czekoladki Doti, trzeba być z nimi blisko. Czerpać przyjemność z Doti, dzielić się z najbliższymi i smakować. Sprawdzać jak smakują poszczególne owoce w czekoladzie, które orzechy pasują do białej czekolady. Rozsypywać czekoladowe kulki na talerzu lub stole. Korzystając z różnych kształtów czy kolorów czekoladek można układać z nich wzory czy obrazki, które za chwilę ze smakiem znikną w ustach. Można sobie wydzielać codziennie po jednej kulce i celebrować te miłe chwile. Można je podzielić na te pasujące do herbaty, kawy czy wina.

Można dużo więcej, bo Doti to więcej niż czekoladki…  wyzwalają w nas dobre emocje i ludzie zaczynają się wzajemnie lepiej traktować.

Ale Doti będzie Ci też towarzyszyć w chwilach samotności. Wieczorem, pod kocykiem przy dobrym filmie (tęsknimy za Cinema City), czy książce pozwoli delektować się Twoją chwilą wytchnienia. Odgoni smutki i poprawi humor, bo Doti to więcej niż czekoladki. Nie będę w tym miejscu wspominać o ich składzie, czy o działaniu czekolady. Po prostu dobre jedzenie ma taką magie, że gdy kosztujesz coś pysznego, kubki smakowe przekazują impuls do mózgu i życie od razu wydaje się łatwiejsze.     

Doti-chwila-przyjemności-w-samotności-orzechy-w-czekoladzie-z-kawą    

Warto poszukiwać ulubionych smaków dla siebie i swoich najbliższych. A potem wybór czekoladek Doti na prezent, będzie dla ciebie jeszcze większą przyjemnością, tym bardziej, że nie zrujnuje portfela, bo można znaleźć elegancki wybór na każdą kieszeń.    

świąteczny-prezent-czekoladki-z-dotismaczne-czekoladki-na-prezent-eleganckie-torebki-z-Doti

DM

 

16 November 2020
Facebook Google+ Linkedin Twitter