Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Usługi

Upominki biznesowe

Oferta skierowana jest do agencji reklamowych i marketingowych, korporacji, firm farmaceutycznych, handlowych i usługowych, a także wszelkiego rodzaju instytucji, które są zainteresowane stworzeniem specjalnego produktu w formie prezentu dla swoich klientów i współpracowników. 

Czekoladki Doti jako upominek biznesowy:

  • Oryginalny, wyszukany smak i eleganckie opakowanie buduje i utrwala prestiż firmy ofiarującej upominek,
  • Ręczna produkcja czekoladek podkreśla zaangażowanie darczyńcy w wybór prezentu,
  • Bardzo szeroki wybór smaków pozwala na dobór odpowiedniego asortymentu do charakterystyki klienta oraz założeń budżetowych,
  • Przepyszny smak owoców i orzechów w czekoladzie nie pozwoli obdarowanemu zapomnieć o Twojej Firmie!

Spersonalizowane prezenty firmowe przygotowane są zawsze w ścisłej współpracy z klientem, w oparciu o specyfikę branży i planowany budżet. Pomagamy dobrać odpowiedni asortyment i opakowanie. Nasze czekoladki możemy również zapakować w przygotowane przez klienta opakowania.

Jako upominek biznesowy szczególnie polecamy nasze czekoladki w torebkach foliowych 100g z zawieszką, które pozwalają na przygotowanie spersonalizowanej oferty już od niewielkich ilości minimalnego zamówienia.

Wszelkie zapytania w sprawie spersonalizowanych upominków firmowych prosimy kierować do działu handlowego:

Agnieszka Freus - Manager ds. Handlu (Polska)
Manager ds. Handlu (Polska)
Agnieszka Freus