E-SKLEP
Europejskie Fundusze - Program Regionalny Europejskie Fundusze - Program Regionalny Dolny Śląsk Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Trendy & Nowości

NOWOŚĆ! Czekoladki Singielki od DOTI

NOWOŚĆ! Czekoladki Singielki od DOTI

Czekoladki Singielki Doti to najpopularniejsze smaki owoców i orzechów w czekoladzie z naszej oferty. Pełne smaku, w eleganckich, niewielkich opakowaniach doskonale się prezentują, a dzięki smakowitej ilustracji pozwolą z daleka rozpoznać, jaka czekoladka kryje się w środku.

W nowych Singielkach zmieniliśmy nie tylko gramaturę. Wprowadziliśmy wyraziste kolory, które pomogą nam wyrazić ogrom uczuć, które budzą nasze czekoladki! Pierwszy raz pokazujemy też nowe, odświeżone logo firmowe. Mamy nadzieję, że ciepło je przyjmiecie!

Czego nie zmienialiśmy?

Nie zmieniliśmy naszego pysznego smaku, który znacie dobrze z naszych klasycznych białych saszetek. Nie zmieniliśmy też naszego podejścia do produkcji czekoladek – każdą partię traktujemy szczególnie i dokładamy wszelkich starań, by delektowanie się nimi sprawiało Wam ogromną przyjemność.

Tak samo jak zawsze dbamy o jakość produktu i o to, by dzielić się z wami dobrymi emocjami. Dokładamy starań, by czekoladki miały zawsze prosty skład i nie zawierały niepotrzebnych dodatków. Oczywiście w naszych nowych czekoladkach nie znajdziecie glutenu ani oleju palmowego.

 

Teraz, kiedy potrzebujesz małej słodkiej przekąski, ale nie chcesz rezygnować ze smaku i jakości – Singielka Doti będzie pod ręką! Możesz zjeść ją od razu lub podzielić się z przyjacielem.  Możesz ją także podarować jako słodki mini upominek!

Czekoladowe Singielki to również produkt dla zabieganych, którzy szukają chwili zapomnienia w codziennym pędzie. Niewielką saszetkę łatwo zapakować do torebki i zabrać ze sobą, by cieszyć się ulubionym smakiem w dowolnej chwili.

Wierzymy, że przekąski, które spożywamy w ciągu dnia, mogą być nie tylko szybkim źródłem energii, ale również prawdziwą mini ucztą. W nowej mini saszetce znajdują się 2 rekomendowane porcje smakołyku – idealne dla Ciebie lub do podzielenia się. W sam raz na raz!

W linii Singielek oferujemy 5 przepysznych smaków - 3 owocowe i 2 migdałowe: wiśnia i skórka pomarańczowa w czekoladzie deserowej, banan w czekoladzie mlecznej, migdały w białej czekoladzie z cynamonem oraz migdały w mlecznej czekoladzie.

Czekoladowe Singielki to dopiero początek zmian i nowości. Już wkrótce poznacie kolejne niespodzianki. Będą one nam towarzyszyć przez cały rok, który jest dla nas rokiem szczególnym. W tym bowiem właśnie roku obchodzimy nasze 30-letnie urodziny!

Z tej okazji pokażemy wam wiele nowości,

Koniec z przypadkowymi zakupami na podtrzymanie poziomu cukru! Wypatrujcie Doti na półkach sklepowych!

08 April 2021
Facebook Google+ Linkedin Twitter